Project Description
USCF-80A Freezer
| Model: | USCF-80A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 80L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | -12~ -18 |
| Door: | Single door |
| Product size(mm): | H840*W485*D510 |
| Packing size(mm): | H855*W515*D550 |
| N.W./G.W.: | 27/30KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 65W |

