Project Description
USCF-100A Freezer
| Model: | USCF-100A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 100L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | -12~ -18 |
| Door: | Single door |
| Product size(mm): | H830*W550*D565 |
| Packing size(mm): | H850*W580*D590 |
| N.W./G.W.: | 31.5/34KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 70W |

