Project Description
USCF-126A Refrigerator
| Model: | USCF-126A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 126L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | 0-10/0-(-6) |
| Door: | single door |
| Product size(mm): | H815*W520*D550 |
| Packing size(mm): | H840*W560*D585 |
| N.W./G.W.: | 22/24KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 65W |

