Project Description
USCF-50A Refrigerator
| Model: | USCF-50A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 50L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | 0-10/0-(-6) |
| Door: | single door |
| Product size(mm): | H487*W480*D450 |
| Packing size(mm): | H515*W510*D465 |
| N.W./G.W.: | 14/15KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 50W |

