Project Description
USCF-75A Refrigerator
| Model: | USCF-75A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 75L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | 0-10/0-(-6) |
| Door: | single door |
| Product size(mm): | H678*W480*D442 |
| Packing size(mm): | H720*W510*D465 |
| N.W./G.W.: | 17/19KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 55W |

