Project Description
USCF-88A Refrigerator&Freezer
| Model: | USCF-88A |
| Cooling system: | compressor |
| Capacity: | 88L |
| Energy class: | A+ |
| Temp.Range(℃): | -12 ~ -18/0 ~ 10 |
| Door: | Double door |
| Product size(mm): | H850*W456*D525 |
| Packing size(mm): | H880*W490*D580 |
| N.W./G.W.: | 25/27.5KGS |
| Refrigerant: | R600A |
| Voltage/Frequency: | 110-240V/50-60HZ |
| Power: | 65W |

