Project Description
USMF-01 Mini Fan
| Model: | USMF-01 |
| Dimension: | W260*D180*H40mm |
| Unit weight: | 180g |
| Colour: | Black,white, pink, blue, light green |
| Power supply: | USB or battery |
| Battery Version: | 18650-3.7V |
| Power: | 0.3W-1.2W |
| Interface Type: | MICRO |
| Packing size: | 43*40.5*54.5cm/20pcs |
| With LED light and aromatherapy:optional | |
| Function: wearable and portable,widely used in outdoor sports,office,classroom,library and so on |



